Organizacja

W przedszkolu znajdują się sale zabaw, z których każda grupa ma swobodny dostęp do łazienki dostosowanej do potrzeb maluszków.

W przedszkolu znajduje się kuchnia w której przygotowywane są codziennie posiłki. Nie współpracujemy z firmami cateringowymi. Posiłki przygotowywane są na miejscu w przedszkolnej kuchni doskonale przystosowanej do żywienia dzieci w placówce przedszkolnej

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe jest zapewnione poprzez nowoczesną instalację oddymiającą, uruchamianą za pomocą czujników oraz hydranty wewnątrz budynku rozmieszczone na każdej kondygnacji.

Przedszkole wyposażone jest w system oświetlenia awaryjnego uruchamianego w sytuacji braku dostępu do energii elektrycznej.

W budynku została wykonana instalacja wentylacji mechanicznej zabezpieczającą wymianę świeżego powietrza w pomieszczeniach przedszkola.

Poziomkową Akademię otacza ogród w którym dzieci znajdą bezpieczne, atestowane zabawki ogrodowe. Dzieci mogą czuć się komfortowo i swobodnie korzystając z zabawy na powietrzu również w upalne dni, ponieważ plac zabaw znajduje się na terenie zacienionym, bezpiecznym i oddalonym od ruchliwej ulicy. Dzieci nie są narażone na przebywanie w pełnym słońcu.
Publiczne Przedszkole - Poziomkowa Akademia. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 Poziomkowa Akademia.
Warunki lokalowe
Czas pracy
Plan dnia
Posiłki
Wypoczynek
Opłaty